Dibināšanas gads: 1993

Spēkā esošie sertifikāti: ISO9001 ISO17025

Apgrozījums pēdējos 5 gados

Avots: Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas apkopotie dati no 2012 līdz 2016. gadam.

Darbinieku skaits kopā un pēc izglītības pēdējos 5 gados

Avots: Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas apkopotie dati no 2012 līdz 2016. gadam.

SIA Faneks Baltijas tirgū piedāvā iekārtas ražošanai, analītiskās un laboratoriju iekārtas, patērējamos materiālus, metroloģijas, testēšanas un kvalifikācijas pakalpojumus, hromatogrāfijas laboratorijas pakalpojumus.
Uzņēmuma štatā ir 17 darbinieki, kas pilnvērtīgi nodrošina pārdošanas, piegādes un apkalpošanas procesus augstā kvalitātē. Kolektīvā ir pārstāvēta vecāka un jaunāka paaudze, eksperti laboratoriju procesos un ražošanā.
Uzņēmuma kvalitātes sistēma ir akreditēta saskaņā ar standartu ISO9001, kalibrēšanas laboratorija ir akreditēta pēc ISO17025. Mūsu demonstrāciju nodaļa ir aprīkota klientu apmācībai, dažādu eksperimentu veikšanai, kas atvieglo jauno metožu ieviešanu laboratorijās un ražošanā.
SIA Faneks demonstrē finansiālo stabilitāti un sistemātiskas izaugsmes tendences visā tā pastāvēšanas laikā. Mūsu partneri ir pasaulē vadošie ražotāji. Pateicoties tam, mums ir izveidojies daudzpusīgs piedāvājums uzņēmumiem un laboratorijām, kas strādā ķīmijas, farmācijas, biotehnoloģijas un pārtikas nozarēs.