Asociācija tiekas ar Baltijas Gumijas fabriku

22.03.2023.

17.martā Asociācija viesojās pie ilggadēja Asociācijas biedra BGF Rubber, lai apskatītu uzņēmuma ražotni Jelgavā. AS Baltijas Gumijas fabrika valdes pārstāvis Anatolijs Kuzmins bija izrādījis ražotni un ražošanas procesus.

Tikšanās laikā Asociācijas pārstāvji Marians Ļahovskis, Zanda Jurjāne un Inese Popova tika iepazīstināti ar uzņēmuma vēsturi, kas tuvojas jau 100 gades jubilejai. Tika runāts par attīstības plāniem nākamajiem gadiem un par tirgus tendencēm, kas ietekmē uzņēmuma izaugsmes potenciālu, kā arī par eksporta tirgiem. Uzņēmums dalījās pieredzē ar ražošanas izaicinājumiem, par speciālistu trūkumu gumijas izstrādājumu sektorā, kā arī par sadarbības iespējām ar Asociāciju un biedriem.

AS Baltijas Gumijas fabrika ir lielākais gumijas maisījumu un tehnisko izstrādājumu ražotājs Baltijā, kas īsteno pilnu ražošanas ciklu, sākot ar gumijas izstrādājumu un maisījumu receptūru izstrādi līdz to sērijveida ražošanai. Gumija ir plaši pieprasīta izejviela inženierijas un būvniecības nozarēs, autobūvē, dzelzceļa nozarē un citās. Tāpat to izmanto tādu produktu, kā blīvju, blīvslēgu, cauruļu un šļūteņu, gredzenu un daudzu citu izstrādājumu ražošanai.

Par AS Baltijas Gumijas fabrikas produktiem un gumijas izstrādājumiem dažādām nozarēm plašāk lasiet šeit: https://bgfrubber.com/lv/