Atsācies Asociācijas organizēto meistarklašu cikls

25.08.2022.

Pēc īsa pārtraukuma Asociācija turpina gada sākumā uzsākto meistarklašu ciklu, kur aicināti runāt tiek dažādu nozaru speciālisti, lai informētu Asociācijas biedrus par galvenajām aktualitātēm un izaugsmes iespējām.

23. augustā norisinājās meistarklase “Jaunumi ES regulējumos par ķīmijas un farmācijas nozarēm – pārskats”, kurā piedalījās Armands Gūtmanis, Mikus Ramans un Anrijs Matīss, kas pārstāvēja lobija komunikācijas aģentūru Meta Advisory.

Pasākumā no Asociācijas biedru loka piedalījās 15 uzņēmumu pārstāvji, tostarp pārstāvji no SIA Silvanols, SIA Tenachem, SIA Algol Chemicals, SIA GriPharma, SIA Linde Gas, AS Latvijas finieris u.c.

Aicinām Asociācijas biedrus sekot līdzi arī turpmākajiem pasākumiem gan meistarklašu pasākumu ciklā, gan arī “Brokastis ar institūcijām” Asociācijas ikmēneša jaunumu ziņojumā vai Asociācijas mājaslapas lifescience.lv sadaļā aktualitātes.

Asociācija augstu novērtē biedru pienesumu informējot tās pārstāvjus par uzņēmumiem aktuālajām tēmām un interesējošajām institūcijām.

Informācija sagatavota Asociācijas īstenotā ERAF līdzfinansētā projekta “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007) ietvaros.