Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma stiprina eksporta pozīcijas Gruzijā

26.09.2019.

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma š.g. septembrī ir atvēris jaunu uzņēmuma pārstāvniecību Gruzijas galvaspilsētā Tbilisī, kas veicinās pārdošanas apjomu kāpumu un sniegs atbalstu mārketinga pakalpojumu nodrošināšanā. Jaunās pārstāvniecības atvēršanā uzņēmums ir investējis 42,000 EUR.

Pašlaik uz Gruziju veiksmīgi tiek eksportēts sarkanā rauga rīsu preparāts holesterīna līmeņa uzturēšanai Aterolip®. Šim produktam ir liels potenciāls, jo Gruzijā, tāpat kā Latvijā un visā pasaulē, aktuālas ir asinsrites sistēmas slimības, kas ir arī galvenais iedzīvotāju mirstības cēlonis.

Gruzijā ir plāšs noieta tirgus uzņēmuma ražotajai produkcijai. Līdz ar jaunās pārstāvniecības atvēršanu, kā nākošie eksporta produkti pievienosies dabīgie preparāti elpceļu veselības veicināšanai Sinunorm® un Sinurin® līnijas produkti. Šie preparāti ir pieprasīti ne tikai  Baltijas valstīs, bet arī atzinīgi tiek novērtēti citās valstīs. Tā, piemēram, šogad ir uzsākts augu preparāta  Sinunorm® DUO eksports uz Krieviju.

Uzņēmums veic eksportu arī uz Armēniju, Azerbaidžānu, Kirgizstānu, Krieviju un Ukrainu. 2018.gadā eksports veidoja 60% no kopējā uzņēmuma apgrozījuma

Par Lotos Pharma:

Lotos Pharma ir Latvijā radīts farmācijas kompānijas zīmols, dibināts 2013. gadā ar mērķi veicināt harmoniju starp veselību, dabu un cilvēku. Lotos Pharma izstrādā unikālus farmācijas produktus, to izstrādē sadarbojoties ar vietējiem nozares speciālistiem – mediķiem, pētniekiem un Latvijas zinātnes institūcijām. Lotos Pharma izstrādātajos farmācijas produktos tiek izmantotas tikai vērtīgākās dabā iegūstamās izejvielas, tādējādi šie farmācijas produkti ir piemēroti ikvienam cilvēkam – no pašiem mazākajiem līdz senioriem. Visi produkti tiek ražoti, balstoties uz unikālām ražošanas tehnoloģijām un mīlestību pret dabas spēku.

Lotos Pharma produkciju iespējams iegādāties visās labākajās Latvijas aptiekās.

Plašāka informācija par uzņēmumu un tā ražotajiem produktiem:  www.lotos-pharma.com