Asociācija sveic uzņēmumu Lotos Pharma 10. gadadienā! 

25.05.2023.

Sveicam uzņēmumu Lotos Pharma 10. gadadienā! Lepojamies, ka 2013. gadā dibinātais ģimenes uzņēmums desmit gadu laikā kļuvis par vienu no visstraujāk augošajiem Latvijas farmācijas uzņēmumiem.

10 gadu laikā uzņēmums izstrādājis vairāk kā 70 produktus, kuri tiek pārdoti 20 pasaules valstīs.

Šogad, par godu gadadienai, uzņēmumam skaitlis 10 ir kļuvis zīmīgs – izstrādāti 10 jauni produkti, komanda apvienojusies ārpus darba ikdienas, lai dotos 10 km garā pārgājienā ar mērķi paveikt ko noderīgu – atbrīvot vidi no atkritumiem. Tāpat kopumā šogad tiks realizēti 10 pasākumi, kuros medicīnas profesionāļiem tiek sniegtas jaunas idejas pacientu veselības veicināšanā.

2022.gadu Lotos Pharma noslēdza ar 3,5 miljonu eiro apgrozījumu, tādējādi pārsniedzot iepriekšējā gada rezultātus par 49%. Pērn uzņēmums arī par vairāk nekā trim reizēm pārsniedzis iepriekšējos peļņas rādītājus, sasniedzot 750 000 EUR.

Šogad uzņēmums plāno investēt vairāk kā 100 000 EUR, lai tuvāko pāris gadu laikā varētu uzsāktu recepšu medikamentu ražošanu gan vietējam, gan eksporta tirgum.
Tāpat arī uzņēmuma plānos ir palielināt esošo produktu pārdošanas un apgrozījumu gan vietējā, gan eksporta tirgū, izstrādāt jaunus produktus saaukstēšanās, sirds veselības un bērniem paredzētu produktu segmentos.

Lotos Pharma ir Asociācijas biedrs kopš uzņēmuma dibināšanas un tā vadītājs Kaspars Ivanovs visu šo gadu laikā ir izmantojis un novērtējis tās biedriem sniegtās iespējas: “Vienmēr esmu uzskatījis, ka sadarbojoties un strādājot kopā iespējams paveikt vairāk. Ar Asociācijas atbalstu mums ir bijusi iespēja gan piedalīties starptautiskās nozares izstādēs, kontaktbiržās, gan izstrādāt jaunus tehnoloģiskos procesus un veidot savstarpēju sadarbību ar citiem Asociācijas biedriem, tādējādi ik gadu augot un attīstoties arvien plašāk”.