Projekta ietvaros izveidots video stāsts par AS „SPODRĪBA”

30.12.2020.

Projekta Nr.3.2.1./16/A/007 “Latvijas dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” nozares reputācijas integrētās mārketinga komunikācijas kampaņas ietvaros izveidots video stāsts par nozares pārstāvi, Asociācijas biedru AS „SPODRĪBA”, kas ir lielākais sadzīves ķīmijas un kosmētikas līdzekļu ražotājs Latvijā. Tā pirmsākumi meklējami jau 1921. gadā. Uzņēmums uzkrājis vairāk nekā 90 gadu pieredzi un veiksmīgi izstrādājis vairāk nekā 200 dažādus sadzīves ķīmijas un kosmētikas produktus, kas ieņem nozīmīgu vietu daudzu pircēju mājās.

2007. gadā Spodrība ieviesa jaunu zīmola nosaukumu “Seal”, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē “ronis”, kas jau izsenis ir bijis ūdens, tīrības un neskartas dabas simbols. Otra “Seal” nozīme ir “zīmogs”, kas pauž vēsturisko zīmola nozīmi un simbolizē uzņēmuma produktu kvalitāti un pārbaudītas vērtības.

Plašāka informācija par uzņēmumu šeit.

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007).